Facebook testuje nová témata cílení Instream reklam

Facebook oznamuje některé nové funkce pro inzerenty na Facebooku a Instagramu, stejně jako nová čísla o potenciálním publiku, které by tyto reklamy mohly zasáhnout.

Nejprve čísla: Společnost říká, že nyní každý měsíc sledují videa vhodná pro reklamy In-stream 2 miliardy lidí. Rovněž uvádí, že 70% reklam In-stream je sledováno až do konce.


fb novinky Webmium

Kredity obrázků: Facebook

Pokud jde o produkt, společnost zahajuje globální test témat videa In-Stream, který inzerentům umožní cílit jejich reklamy nejen podle publika, ale také na základě tématu daného videa. V příspěvku na blogu Facebook uvádí, že počáteční cílení bude obsahovat „více než 20 témat videa, například sport, a více než 700 stovek podtémat, jako je baseball, basketbal, golf nebo plavání.“

Facebook navíc oznamuje, že zahájí testování reklam ve svém krátkém formátu Instagram Reels , původně v Indii, Brazílii, Německu a Austrálii. Tyto reklamy mohou mít délku až 30 sekund a uživatelé s nimi mohou komunikovat stejným způsobem, jakým interagují s organickým obsahem Reels (lajky, sdílení, přeskakování).


fb novinky Webmium

Facebook také testuje nálepkové reklamy, které oznámil minulý měsíc, což značkám umožní vytvářet vlastní nálepky, které mohou tvůrci zahrnout do svých příběhů na Facebooku.

Chcete na sociálních sítích inzerovat i Vy a potřebujete radu nebo pomoc s nastavením kampaně? Pak nám napište e-mail na info@webmium.cz nebo vyplňte formulář na našich webových stránkách webmium.cz/kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme.


Chcete se nezávazně poradit? Kontaktujte nás
Děkujeme, Vaše zpáva byla odeslána.
Oops! Něco se pokazilo, zprávu nejde odeslat. Zkuste prosím později.
Sdílet

Děkujeme. Nyní stačí potvrdit váš e-mail a můžete se těšit z nového čtení.

Zadaný e-mail je již pro odběr novinek použit.

Další zajímavosti z oblasti

Už to víte?
Novinky ze sociálních sítí srpen 2021

Další měsíc je pryč, a my jsme tu opět s aktuálními novinkami, které nám přinesly sociální sítě. Přes sociální sítě denně komunikujeme, sdílíme své zážitky, fotky či videa. Nyní tu máme zase pár vychytávek, jdeme na ně.

Celý článek
Novinky z marketingu za srpen 2021

Poslední novinky za slunečný prázdninový měsíc jsou tu. Léto je ve znamení pohody. I přesto nám tento měsíc přinesl dost zajímavých a užitečných novinek. Tak si je pojďte s námi přečíst.

Celý článek
Novinky ze sociálních sítí za červenec

Sociální sítě nám opět přinesly velkou spoustu novinek, které stojí za to. U nás je máte pěkně pohromadě, tak se s chutí pusťte do čtení.

Celý článek
Letní marketingové novinky za červenec

Polovina prázdnin nám utekla jako voda a jsme tu tentokrát s červencovými novinkami. Můžete si je přečíst třeba pěkně venku u bazénu a při čtení si vychutnávat letní pohodu.

Celý článek

Všechny kategorie

Top