Instagram přišel s novinkou Collabs

Co jsou Instagram Collabs?

Instagram Collabs Vám umožňují pozvat někoho ke spolupráci na příspěvku ve Feedu nebo Reels, aby mohl sdílet obsah se svými sledujícími. V podstatě můžete být spoluautorem obsahu s jiným uživatelem Instagramu a příspěvek se zobrazí na obou vašich profilech. Tímto způsobem budete moci sdílet názory, lajky a komentáře, což vám umožní využít a zapojit se do vzájemných komunit. 

Instagram začal tuto funkci testovat dříve v roce 2021, přičemž přístup získali uživatelé ve vybraných regionech.  Pro značky otevírá funkce Collabs nový způsob partnerství s influencery, získávání společenského vlivu pomocí asociace a oslovování angažovaných komunit.

Placená partnerství však bude stále nutné náležitě zveřejňovat v souladu s regulačními pokyny, a to i při používání Collabs.

Zdroj: Instagram

Instagram tuto funkci stále testuje, takže pokud ji ještě nemáte, vydržte. I Instagram se neustále vyvíjí a nezahálí. Věřme, že připravovaná novinka bude ku prospěchu všem uživatelům této sociální sítě.

Nevíte si rady s nastavením kampaní na Facebooku a Instagramu? Nevadí. Napište nám na e-mail info@webmium.cz nebo nás můžete kontaktovat pomocí formuláře na našich webových stránkách webmium.cz/kontakt případně na telefonním čísle naší podpory +420 605 99 44 66 a my se Vám co nejdříve ozveme.

Chcete se nezávazně poradit? Kontaktujte nás
Děkujeme, Vaše zpáva byla odeslána.
Oops! Něco se pokazilo, zprávu nejde odeslat. Zkuste prosím později.
Sdílet

Děkujeme. Nyní stačí potvrdit váš e-mail a můžete se těšit z nového čtení.

Zadaný e-mail je již pro odběr novinek použit.

Další zajímavosti z oblasti

Social Media
Opatrně s TikTokem!

Jistě vám neuniklo, že Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost vydal varování před instalací a užíváním aplikace TikTok. V tomto článku si v kostce povíme, proč to NÚKIB udělal a co je na TikToku vlastně špatného.

Celý článek
Twitter zažívá divoké časy po akvizici Elonem Muskem

Akvizice Twitteru byla dlouho velmi ožehavým tématem v online kuloárech. Po jejím dokončení se však Elon Musk rozhodl dostát svému slovu a Twitter se tak doslova otřásá v základech.

Celý článek
Instagram přišel s novinkou Collabs

Ani Instagram nezahálí a přišel s novinkou Collabs. Pokud nevíte, o co jde, pohodlně se usaďte a čtěte dále.

Celý článek
Moc a bezmoc sociálních sítí

Všichni máme účet na Facebooku, Instagramu a na dalších sociálních sítích. Jaký vliv ale mají sociální sítě na naše chování, jak ovlivňují naše vztahy a chování? Pojďme se na to společně podívat.

Celý článek

Všechny kategorie

Top