Instagram přišel s novinkou Collabs

Co jsou Instagram Collabs?

Instagram Collabs Vám umožňují pozvat někoho ke spolupráci na příspěvku ve Feedu nebo Reels, aby mohl sdílet obsah se svými sledujícími. V podstatě můžete být spoluautorem obsahu s jiným uživatelem Instagramu a příspěvek se zobrazí na obou vašich profilech. Tímto způsobem budete moci sdílet názory, lajky a komentáře, což vám umožní využít a zapojit se do vzájemných komunit. 

Instagram začal tuto funkci testovat dříve v roce 2021, přičemž přístup získali uživatelé ve vybraných regionech.  Pro značky otevírá funkce Collabs nový způsob partnerství s influencery, získávání společenského vlivu pomocí asociace a oslovování angažovaných komunit.

Placená partnerství však bude stále nutné náležitě zveřejňovat v souladu s regulačními pokyny, a to i při používání Collabs.

Zdroj: Instagram

Instagram tuto funkci stále testuje, takže pokud ji ještě nemáte, vydržte. I Instagram se neustále vyvíjí a nezahálí. Věřme, že připravovaná novinka bude ku prospěchu všem uživatelům této sociální sítě.

Nevíte si rady s nastavením kampaní na Facebooku a Instagramu? Nevadí. Napište nám na e-mail info@webmium.cz nebo nás můžete kontaktovat pomocí formuláře na našich webových stránkách webmium.cz/kontakt případně na telefonním čísle naší podpory +420 605 99 44 66 a my se Vám co nejdříve ozveme.

Chcete se nezávazně poradit? Kontaktujte nás
Děkujeme, Vaše zpáva byla odeslána.
Oops! Něco se pokazilo, zprávu nejde odeslat. Zkuste prosím později.
Sdílet

Děkujeme. Nyní stačí potvrdit váš e-mail a můžete se těšit z nového čtení.

Zadaný e-mail je již pro odběr novinek použit.

Další zajímavosti z oblasti

Social Media
Instagram přišel s novinkou Collabs

Ani Instagram nezahálí a přišel s novinkou Collabs. Pokud nevíte, o co jde, pohodlně se usaďte a čtěte dále.

Celý článek
Moc a bezmoc sociálních sítí

Všichni máme účet na Facebooku, Instagramu a na dalších sociálních sítích. Jaký vliv ale mají sociální sítě na naše chování, jak ovlivňují naše vztahy a chování? Pojďme se na to společně podívat.

Celý článek
Dynamické reklamy na Facebooku

Co jsou dynamické reklamy? Jedná se o jeden z nejúčinnějších typů kampaní na sociálních sítích, kterými můžete cílit na Vaši cílovou skupinu. Pojďme se teď podívat na to, jak vlastně vypadají a jak fungují.

Celý článek
Efektivnější a snazší práce s vlastními seznamy zákazníků

Novinka, která Vám pomůže zjednodušit Vaši práci se seznamy zákazníků. Přečtěte si, jak funguje, v čem Vám bude prospěšná a co všechno umí. Google se nám snaží neustále práci zjednodušovat a vylepšovat své funkce. Tak pojďme na to.

Celý článek

Všechny kategorie

Top