Mějte bezpečný web a aktivujte si HTTPS

Ukažte návštěvníkům svého webu, že myslíte na všechno a zabezpečte své stránky proti „odposlouchání“. SSL certifikát zašifruje spojení mezi webovým serverem a prohlížečem. Nastavte si v administraci svého Webmium webu HTTPS protokol a získejte všechny výhody, které s sebou tato změna přináší. Jaké to jsou?

Bezpečnost. Internet může být pěkně zrádné prostředí. Víte to vy i vaši uživatelé. Jakmile poběží váš web přes zabezpečovací protokol, získáte u návštěvníků důvěryhodnost a ani je nenapadne utéct ze stránek dřív, než si přečtou celý jejich obsah.

Google i Google Ads změnu protokolu ocení. Vyhledávač Google upřednostňuje zabezpečené stránky před těmi ostatními. HTTPS vám přinese kladné body při umisťování ve vyhledávačích. Stejně pozitivní vliv má HTTPS i při práci s reklamními systémy Google Ads.

Pro vás se nic nemění. Funkčnost webu, jeho administrace a všechny funkce, které na něm máte, zůstávají tak, jak jsou.

Jak aktivovat zabezpečení HTTPS protokolem?

Ničeho se nebojte, nastavení HTTPS je snadné. Stačí se přihlásit do administrace svého webu a v sekci “Správa domény” a “ZABEZPEČENÍ WEBU SSL CERTIFIKÁTEM” si bezplatně aktivujte SSL certifikát tlačítkem “Zabezpečit web”. Hotovo. Vaše stránky jsou už odteď chráněné zas o pořádnou dávku zabezpečení víc.

Víte o někom, komu stránky ještě stále běží bez šifrované komunikace přes http protokol? Nasdílejte mu náš článek a nenápadně ho naveďte na změnu, kterou ocení.


Chcete se nezávazně poradit? Kontaktujte nás
Děkujeme, Vaše zpáva byla odeslána.
Oops! Něco se pokazilo, zprávu nejde odeslat. Zkuste prosím později.
Sdílet

Děkujeme. Nyní stačí potvrdit váš e-mail a můžete se těšit z nového čtení.

Zadaný e-mail je již pro odběr novinek použit.

Další zajímavosti z oblasti

Co nového na Webmium
Prodávejte online s Paymium přímo z Vašeho webu!

Máte webové stránky a chcete Vaše podnikání pozvednout na novou úroveň? Není pro Vás vhodné eshopové řešení? Máme pro Vás jednoduché řešení! Prodávejte díky Paymiu ze svých webových stránek. Zajímá Vás jak to funguje? Přečtěte si o této novince v tomto článku.

Celý článek
Vyložme si karty na stůl

Ne, nebudeme se věnovat okultním vědám, ale představíme Vám náš nový pagelet, který jsme pro Vás a Vaše weby vytvořili. Chcete se o novince dozvědět více? Pak čtěte tento článek.

Celý článek
Ohlédnutí za rokem 2018

Rok 2018 byl pro Webmium opravdu intenzivní. Zavzpomínali jsme na 10 zásadních událostí, které určily náš další směr.

Celý článek

Všechny kategorie

Top