Novinky ze sociálních sítí

Instagram pracuje na nových bonusech za Reels videa

Instagram testuje nový platební program, v rámci něhož mohou tvůrci Reels videí získat finanční odměnu. Chce tím motivovat k vytváření nových videí a zároveň k vlastní autorské tvorbě, která není pouhým přesdílením již existujícího obsahu.

https://newsfeed.cz/instagram-pracuje-na-novych-bonusech-za-reels-videa/

Instagram testuje novou záložku pro objevování hudby

Instagram testuje novou audio funkcionalitu. Ve vyhledávání najdete záložku Audio, která umožní vyhledávat v aplikaci konkrétní hudební kusy a přidávat je do příspěvků.

https://newsfeed.cz/instagram-testuje-novou-zalozku-pro-objevovani-hudby/

Instagram testuje tvorbu příspěvků z desktopu

Instagram se pustil do testování nové možnosti vytváření příspěvků z počítačové verze aplikace. To je pro mnoho marketérů a správců profilů vítaný krok kupředu.

https://newsfeed.cz/instagram-testuje-tvorbu-prispevku-z-desktopu/

Instagram nabídl užitečné tipy pro DM a produktové tagy

Instagram nasdílel nové praktické tipy pro uživatele i firmy. První skupině ukazuje, jak co nejlépe používat ovládací nástroje v přímých zprávách (DM). Firmám zase poskytl přehled, jak mohou pracovat s produktovými tagy v příspěvcích ve feedu, Stories, Reels a IGTV.

https://newsfeed.cz/instagram-nabidl-uzitecne-tipy-pro-dm-a-produktove-tagy/?fbclid=IwAR2_Kzjxsb9tvUR0NPV8pjTxjbUt1S11Fbi5qZe_UwL4qihi80_Ep4usqNo

Instagram testuje nové samolepky ve Stories

Instagram pracuje na několika nových samolepkách ve Stories. Pomocí nich chce zlepšit prezentaci v aplikaci, rozšířit možnosti propagace a zvýšit zážitek pro uživatele.

https://newsfeed.cz/instagram-testuje-nove-samolepky-ve-stories/?fbclid=IwAR2DqohnMYcmSl3aDzP7mYVaW-fMO5vqLxoLmKzLxXKFfYZDXoCnU8y4EV4

Jak využít tvůrce obsahu pro váš efektivnější marketing

Chcete zjistit, jak maximalizovat vaše úsilí na sociálních sítích díky spolupráci se zákazníky, tvůrci a influencery? Instagram zveřejnil tři nové tipy, které se vám budou hodit.

https://newsfeed.cz/jak-vyuzit-tvurce-obsahu-pro-vas-efektivnejsi-marketing/

Instagram spouští online magazín s TOP trendy

Instagram zveřejnil první vydání nového digitálního magazínu Instagram Insider, který přinese přehled největších trendů na platformě. Ty jsou založené na aktivitě, kterou uživatelé v aplikaci provádí, stejně jako na předních tvůrcích obsahu.

https://newsfeed.cz/instagram-spousti-online-magazin-s-top-trendy/

Novinky pro tvůrce: Creator Shops, nové reklamy a vylepšené tržiště

Facebook plánuje zavést nové nástroje, aby pomohl tvůrcům obsahu na Instagramu získat více peněz. Chystá specializované obchody pro autory, novou nabídku reklam a dokonalejší tržiště, které je propojí se značkami.

https://newsfeed.cz/novinky-pro-tvurce-creator-shops-nove-reklamy-a-vylepsene-trziste/

Facebook umožní poslouchat podcasty a hudbu ze Spotify přímo v aplikaci

Facebook oznámil rozšíření partnerství s platformou Spotify. Díky tomu budete moci poslouchat a sdílet plnohodnotné hudební skladby a podcasty přímo na Facebooku, aniž byste museli odcházet do externí aplikace.

https://newsfeed.cz/facebook-umozni-poslouchat-podcasty-a-hudbu-ze-spotify-primo-v-aplikaci/?fbclid=IwAR2fSy7SzZiotsZrqYCpsJbQHxzq7mkwFh3K_KtKOlXuDCh750ZFG7cYZPA

WhatsApp umožní vytvářet Facebook reklamy

V nástrojích aplikace WhatsApp Business bude brzy možné vytvářet reklamy, které se zobrazí na Facebooku a Instagramu. Z těchto reklam se pak uživatelé dostanou zpět na profil dané firmy.

https://newsfeed.cz/whatsapp-umozni-vytvaret-facebook-reklamy/Chcete se nezávazně poradit? Kontaktujte nás
Děkujeme, Vaše zpáva byla odeslána.
Oops! Něco se pokazilo, zprávu nejde odeslat. Zkuste prosím později.
Sdílet

Děkujeme. Nyní stačí potvrdit váš e-mail a můžete se těšit z nového čtení.

Zadaný e-mail je již pro odběr novinek použit.

Další zajímavosti z oblasti

Už to víte?
Novinky z marketingu a SEO pro srpen 2022

Přehled novinek pro srpen. Co se událo v marketingovém rybníčku? Pár informací ze světa vyhledávání, tedy v SEO samozřejmě nesmí chybět. Podívejte se společně s námi a objevte nové nápady či inspirace v úspěchu, ale i neúspěchu druhých.

Celý článek
Instagram testuje novou funkci pro rychlé sdílení poznámek s přáteli

Instagram experimentuje s další novou funkcí, která by uživatelům umožnila zveřejňovat mizející obsah.

Celý článek
Novinky z marketingu listopad 2021

Po novinkách ze sociálních sítí, Vám přinášíme listopadové novinky z marketingu. Pokud Vás zajímá, co je nového v online prostoru, čtěte dále.

Celý článek
Novinky ze sociálních sítí za měsíc listopad 2021

Jak jste si už jistě zvykli, pravidelně Vám přinášíme novinky ze světa sociální sítí. Nejinak tomu bude i dnes. Pohodlně se usaďte a zjistěte, co je nového na sociálních sítích.

Celý článek

Všechny kategorie

Top