Novinky ze sociálních sítí za únor

Brandové vs. Direct Response kampaně: Co funguje lépe?

Měli byste investovat více do budování značky nebo do kampaní, které mají okamžitou odezvu? Na to vám odpoví nový průzkum Facebooku, který porovnával oba typy reklamních kampaní.

https://newsfeed.cz/brandove-vs-direct-response-kampane-co-funguje-lepe/

Jak maximalizovat placené online události?

Placené online události zavedl Facebook v srpnu 2020. Pomocí živého vysílání pomáhá firmám a podnikatelům, aby se mohli spojit s klienty na internetu a generovaly příjem přímo na Facebooku. Teď sociální síť připravila několik tipů, jak z vašich online událostí získat ještě více.

https://newsfeed.cz/jak-maximalizovat-placene-online-udalosti/

Novinky o IDFA: Kampaň pro uživatele, změny na Facebooku, nové přihlašování do aplikací

Změny ohledně shromažďování dat majitelů zařízení s iOS 14 se blíží. Proto Facebook přináší další tři novinky, které vám s touto situací pomohou. Jednak spustil osvětovou reklamní kampaň, dále mění některé věci na platformě a pro vývojáře připravil nové parametry přihlašování do aplikací.

https://newsfeed.cz/novinky-o-idfa-kampan-pro-uzivatele-zmeny-na-facebooku-nove-prihlasovani-do-aplikaci/

Facebook a Instagram zavádí společné zprávy

Integrace všech komunikátorů, které patří do rodiny Facebooku, je cílem letošního roku. Facebook už spojil Messenger a Instagram Direct a nyní přichází na řadu propojení Facebooku s Instagramem.

https://newsfeed.cz/facebook-a-instagram-zavadi-spolecne-zpravy/

Nano Influenceři: Kdo jsou a jak s nimi můžete pracovat

Spolupráce s influencery nemusí znamenat, že sáhnete po zvučných jménech s obrovskou komunitou kolem sebe. Zajímavou hodnotu vám mohou přinést i takzvaní nano influenceři s malým, ale o to angažovanějším a relevantnějším publikem.

https://newsfeed.cz/nanoinfluenceri-kdo-jsou-a-jak-s-nimi-muzete-pracovat/

Facebook vyvíjí vlastní verzi aplikace Clubhouse

Facebook pracuje na nové audio aplikaci. Ta má sloužit stejnému účelu jako aplikace Clubhouse, jež v poslední době zaznamenala rapidní nárůst uživatelů.

https://newsfeed.cz/facebook-vyviji-vlastni-verzi-aplikace-clubhouse/

Nový web pomůže marketérům se změnami IDFA

Apple vloni oznámil, že s aktualizovaným operačním systémem iOS 14 znemožní aplikacím sbírat unikátní identifikační čísla mobilních zařízení (IDFA), která se používají pro cílení a měření reklam. S blížícími se změnami proto Facebook spustil nový mini web věnovaný alternativním možnostem reklam a nástrojů v rámci Audience Network.

https://newsfeed.cz/novy-web-pomuze-marketerum-se-zmenami-idfa/

Instagram umožní obnovit smazané příspěvky

Instagram přidal novou funkcionalitu, kterou ocení každý správce a uživatel. Nová složka umožní obnovit jakýkoliv příspěvek, který jste smazali, a to po dobu 30 dnů.

https://newsfeed.cz/instagram-umozni-obnovit-smazane-prispevky/

Instagram zavádí živé vysílání s více účastníky

Na konci února plánuje Instagram spustit živé vysílání Instagram Live, do kterého se může zapojit více účastníků. Jedná se o skupinové live video až pro 4 lidi.

https://newsfeed.cz/instagram-zavadi-zive-vysilani-s-vice-ucastniky/

Facebook omezí politický obsah ve feedu

Facebook zahájil nový test, ve kterém plánuje omezit zobrazování politického obsahu v News Feedu. Chce tak zabránit dopadům přemíry rozporuplných diskusí u politických příspěvků, které vedou k nezájmu, až odcházení uživatelů.

https://newsfeed.cz/facebook-omezi-politicky-obsah-ve-feedu/Sdílet

Děkujeme. Nyní stačí potvrdit váš e-mail a můžete se těšit z nového čtení.

Zadaný e-mail je již pro odběr novinek použit.

Další zajímavosti z oblasti

Tipy, rady a novinky
Marketingový kalendář 2021

Aby Vám neutekl žádný důležitý den roku, je tu pro Vás marketingový kalendář 2021. Buďte v obraze a pohlídejte si významné dny v roce s námi.

Celý článek
Novinky ze sociálních sítí za měsíc březen

S jarem tu máme i další novinky ze sociálních sítí. A když budete mít štěstí, můžete si je přečíst třeba pěkně na terase na sluníčku. Jaké jsou novinky na Facebooku nebo Instagramu, se dozvíte právě teď.

Celý článek
Novinky za březen

Velikonoční svátky jsou již za námi. Určitě jsme si je všichni užili. Někdo pekl beránka, někdo pletl pomlázku nebo barvil vajíčka. My jsme pro Vás ještě připravili várku novinek z marketingu.

Celý článek
Novinky ze sociálních sítí za únor

Ani sociální sítě nezůstávají s novinkami pozadu. Proto Vám přinášíme náš další článek, kde máte všechny novinky pěkně pohromadě.

Celý článek

Všechny kategorie

Top