Novinky ze sociálních sítí za září 2021

Facebook zavádí štítek Preferovaný obchod

Facebook zavádí nový štítek, který uživatelům a nakupujícím poskytne jistotu, že se jedná o obchod, kterému mohou důvěřovat. Spolu s ním přidává další tipy, které Vás připraví na vánoční sezónu.

https://newsfeed.cz/facebook-zavadi-stitek-preferovany-obchod/

Facebook začne přivádět část publika z reklam do Shops

Facebook dá inzerentům novou možnost, jak zvýšit výkon jejich prodejního úsilí na sociálních sítích. Nově nasměruje zhruba 10 % trafficu generovaného z konverzních reklam do jejich obchodů na Facebooku a Instagramu.

https://newsfeed.cz/facebook-zacne-privadet-cast-publika-z-reklam-do-shops/

Instagram přidává nástroj pro vyhledávání firem na mapě

Instagram začal testovat novinku s názvem Map Search, která umožní objevovat firmy a zajímavá místa v mapě integrované přímo do aplikace, zjišťovat informace o každém uvedeném podniku a také zveřejňovat příspěvky označené daným místem.

https://newsfeed.cz/instagram-pridava-nastroj-pro-vyhledavani-firem-v-mape/

Facebook zavádí automatizovanější cílení reklam

Facebook implementuje do Ads Manageru nové rozšíření cílení reklam. Jedná se o automatizaci, díky které inzerenti získají nové možnosti v souvislosti s omezeními, které vydala společnost Apple. Novinka je součástí nejnovější aktualizace API.

https://newsfeed.cz/facebook-zavadi-automatizovanejsi-cileni-reklam/

Facebook zavádí nové nástroje pro přímé spojení firem a zákazníků

Facebook spouští sedm nových nástrojů, které firmám pomohou lépe a napřímo propojit se s potenciálními zákazníky. Velký důraz je přitom kladen na personalizované zprávy, objevování podniků a nové možnosti pro správu, které usnadní aktivity a podpoří dosah.

https://newsfeed.cz/facebook-zavadi-nove-nastroje-pro-prime-spojeni-firem-a-zakazniku/

WhatsApp testuje nový nástroj pro místní podniky

Facebook přidává do aplikace WhatsApp nový nástroj pro lokální podniky. Ten usnadňuje objevování firem v okolí a jejich přímé kontaktování.

https://newsfeed.cz/whatsapp-testuje-novy-nastroj-pro-mistni-podniky/

Facebook omezí údaje o divácích Stories

Facebook testuje nový proces, který by limitoval přehled o tom, kdo zhlédl Vaše Facebook Stories. Nově Vám ukáže pouze uživatele, kteří na ně reagovali nebo zanechali komentář.

https://newsfeed.cz/facebook-omezi-udaje-o-divacich-stories/

Facebook testuje nové kontextové prvky v reklamě

Facebook testuje další způsoby, jak přidat více kontextu do placené propagace firem na sociální síti. Tentokrát se zaměřuje na doplňkové informace pod obrázkem reklamy, které se zobrazí při horizontálním scrollování.

https://newsfeed.cz/facebook-testuje-nove-kontextove-prvky-v-reklame/Chcete se nezávazně poradit? Kontaktujte nás
Děkujeme, Vaše zpáva byla odeslána.
Oops! Něco se pokazilo, zprávu nejde odeslat. Zkuste prosím později.
Sdílet

Děkujeme. Nyní stačí potvrdit váš e-mail a můžete se těšit z nového čtení.

Zadaný e-mail je již pro odběr novinek použit.

Další zajímavosti z oblasti

Už to víte?
Novinky ze sociálních sítí za září 2021

Opět po měsíci tu máme novinky ze sociálních sítí. Přečtěte si, co nového se stalo v devátém měsíci letošního roku na sociálních sítích. A že toho není zrovna málo. Příjemné čtení.

Celý článek
Novinky z marketingu za září 2021

Pokud už netrpělivě čekáte na naši další várku marketingových novinek, tak jste se právě dočkali. Máme pro Vás zase několik nových informací, díky kterým budete stále v obraze. Tak jdeme na to.

Celý článek
Novinky ze sociálních sítí srpen 2021

Další měsíc je pryč, a my jsme tu opět s aktuálními novinkami, které nám přinesly sociální sítě. Přes sociální sítě denně komunikujeme, sdílíme své zážitky, fotky či videa. Nyní tu máme zase pár vychytávek, jdeme na ně.

Celý článek
Novinky z marketingu za srpen 2021

Poslední novinky za slunečný prázdninový měsíc jsou tu. Léto je ve znamení pohody. I přesto nám tento měsíc přinesl dost zajímavých a užitečných novinek. Tak si je pojďte s námi přečíst.

Celý článek

Všechny kategorie

Top