Výpadek reklam na Facebooku? Ads Status Page

Během loňského roku Facebook zaznamenal několik výpadků reklam na globální úrovni, které značně ovlivnily celý marketingový svět. Poslední zaznamenaný výpadek byl na začátku července loňského roku, jemu však předcházely výpadky v dubnu a v březnu. Tyto problémy však nepostihly jen sociální síť Facebook, ale i další platformy, které pod Facebook spadají, což jsou aplikace Instagram a WhatsApp.

V okamžiku, kdy tyto situace nastaly, žádný z uživatelů nevěděl, co se děje a zda tato situace bude trvat delší dobu a jaký bude mít možný dopad pro jejich kampaně. 

Webmium novinky

Samotní správci Facebooku si uvědomují, že jakékoliv výpadky, které na platformě nastávají, mohou nepříznivě ovlivnit aktivity jejich inzerentů. Z tohoto důvodu založili stránku Ads Status Page, kde Facebook neustále informuje o poruchách na všech svých platformách, kdy Vám v reálném čase zašlou oznámení o daném výpadku, pokud by tento výpadek měl ovlivňovat možnou výrobu či správu Vaších kampaní.  

Jestli bude docházet k dalším výpadkům na Facebooku, pak nejrychlejším způsobem, jak zjistit, o co se jedná, je kromě uvedené stránky možné podívat se na oficiální stránky Facebooku na Twitteru.

Zajímá Vás více informací ke správě kampaní na Facebooku, nebo chcete na Facebooku začít inzerovat? Pak nám napište na e-mail info@webmium.cz nebo vyplňte formulář na naších webových stránkách webmium.cz/kontakt a my se Vám v brzké době ozveme.


Chcete se nezávazně poradit? Kontaktujte nás
Děkujeme, Vaše zpáva byla odeslána.
Oops! Něco se pokazilo, zprávu nejde odeslat. Zkuste prosím později.
Sdílet

Děkujeme. Nyní stačí potvrdit váš e-mail a můžete se těšit z nového čtení.

Zadaný e-mail je již pro odběr novinek použit.

Další zajímavosti z oblasti

Už to víte?
Novinky ze sociálních sítí srpen 2021

Další měsíc je pryč, a my jsme tu opět s aktuálními novinkami, které nám přinesly sociální sítě. Přes sociální sítě denně komunikujeme, sdílíme své zážitky, fotky či videa. Nyní tu máme zase pár vychytávek, jdeme na ně.

Celý článek
Novinky z marketingu za srpen 2021

Poslední novinky za slunečný prázdninový měsíc jsou tu. Léto je ve znamení pohody. I přesto nám tento měsíc přinesl dost zajímavých a užitečných novinek. Tak si je pojďte s námi přečíst.

Celý článek
Novinky ze sociálních sítí za červenec

Sociální sítě nám opět přinesly velkou spoustu novinek, které stojí za to. U nás je máte pěkně pohromadě, tak se s chutí pusťte do čtení.

Celý článek
Letní marketingové novinky za červenec

Polovina prázdnin nám utekla jako voda a jsme tu tentokrát s červencovými novinkami. Můžete si je přečíst třeba pěkně venku u bazénu a při čtení si vychutnávat letní pohodu.

Celý článek

Všechny kategorie

Top