Výpadek reklam na Facebooku? Ads Status Page

Během loňského roku Facebook zaznamenal několik výpadků reklam na globální úrovni, které značně ovlivnily celý marketingový svět. Poslední zaznamenaný výpadek byl na začátku července loňského roku, jemu však předcházely výpadky v dubnu a v březnu. Tyto problémy však nepostihly jen sociální síť Facebook, ale i další platformy, které pod Facebook spadají, což jsou aplikace Instagram a WhatsApp.

V okamžiku, kdy tyto situace nastaly, žádný z uživatelů nevěděl, co se děje a zda tato situace bude trvat delší dobu a jaký bude mít možný dopad pro jejich kampaně. 

Webmium novinky

Samotní správci Facebooku si uvědomují, že jakékoliv výpadky, které na platformě nastávají, mohou nepříznivě ovlivnit aktivity jejich inzerentů. Z tohoto důvodu založili stránku Ads Status Page, kde Facebook neustále informuje o poruchách na všech svých platformách, kdy Vám v reálném čase zašlou oznámení o daném výpadku, pokud by tento výpadek měl ovlivňovat možnou výrobu či správu Vaších kampaní.  

Jestli bude docházet k dalším výpadkům na Facebooku, pak nejrychlejším způsobem, jak zjistit, o co se jedná, je kromě uvedené stránky možné podívat se na oficiální stránky Facebooku na Twitteru.

Zajímá Vás více informací ke správě kampaní na Facebooku, nebo chcete na Facebooku začít inzerovat? Pak nám napište na e-mail info@webmium.cz nebo vyplňte formulář na naších webových stránkách webmium.cz/kontakt a my se Vám v brzké době ozveme.


Chcete se nezávazně poradit? Kontaktujte nás
Děkujeme, Vaše zpáva byla odeslána.
Oops! Něco se pokazilo, zprávu nejde odeslat. Zkuste prosím později.
Sdílet

Děkujeme. Nyní stačí potvrdit váš e-mail a můžete se těšit z nového čtení.

Zadaný e-mail je již pro odběr novinek použit.

Další zajímavosti z oblasti

Už to víte?
Převálcuje Google Bard konkurenci?

Od vydání ChatGPT uteklo hodně vody a Google konečně přispěchal se svou variací na tento oblíbený chat, založený na AI. Sice později než Microsoft se svým Bing AI, ale přece. Co vlastně Bard je, co dokáže a jak si stojí v porovnání s konkurencí? To se dozvíte v článku.

Celý článek
Google bude muset přerušit podnikání s digitální reklamou dle nařízení Evropské komise

Evropská komise nařídila společnosti Google přerušení svého lukrativního byznysu v segmentu digitální reklamy. Proč se to děje a jaké má Google možnosti?

Celý článek
Novinky z marketingu a SEO pro srpen 2022

Přehled novinek pro srpen. Co se událo v marketingovém rybníčku? Pár informací ze světa vyhledávání, tedy v SEO samozřejmě nesmí chybět. Podívejte se společně s námi a objevte nové nápady či inspirace v úspěchu, ale i neúspěchu druhých.

Celý článek
Instagram testuje novou funkci pro rychlé sdílení poznámek s přáteli

Instagram experimentuje s další novou funkcí, která by uživatelům umožnila zveřejňovat mizející obsah.

Celý článek

Všechny kategorie

Top