Výpadek reklam na Facebooku? Ads Status Page

Během loňského roku Facebook zaznamenal několik výpadků reklam na globální úrovni, které značně ovlivnily celý marketingový svět. Poslední zaznamenaný výpadek byl na začátku července loňského roku, jemu však předcházely výpadky v dubnu a v březnu. Tyto problémy však nepostihly jen sociální síť Facebook, ale i další platformy, které pod Facebook spadají, což jsou aplikace Instagram a WhatsApp.

V okamžiku, kdy tyto situace nastaly, žádný z uživatelů nevěděl, co se děje a zda tato situace bude trvat delší dobu a jaký bude mít možný dopad pro jejich kampaně. 

Webmium novinky

Samotní správci Facebooku si uvědomují, že jakékoliv výpadky, které na platformě nastávají, mohou nepříznivě ovlivnit aktivity jejich inzerentů. Z tohoto důvodu založili stránku Ads Status Page, kde Facebook neustále informuje o poruchách na všech svých platformách, kdy Vám v reálném čase zašlou oznámení o daném výpadku, pokud by tento výpadek měl ovlivňovat možnou výrobu či správu Vaších kampaní.  

Jestli bude docházet k dalším výpadkům na Facebooku, pak nejrychlejším způsobem, jak zjistit, o co se jedná, je kromě uvedené stránky možné podívat se na oficiální stránky Facebooku na Twitteru.

Zajímá Vás více informací ke správě kampaní na Facebooku, nebo chcete na Facebooku začít inzerovat? Pak nám napište na e-mail info@webmium.cz nebo vyplňte formulář na naších webových stránkách webmium.cz/kontakt a my se Vám v brzké době ozveme.


Sdílet

Děkujeme. Nyní stačí potvrdit váš e-mail a můžete se těšit z nového čtení.

Zadaný e-mail je již pro odběr novinek použit.

Další zajímavosti z oblasti

Už to víte?
Vytváření Facebook reklam už i na Whatsappu

Novinka ze sociální sítě Whatsapp je tady. Týkat se bude vytváření Facebook reklam a to díky aplikaci WhatsApp Business. Dnes se dozvíte, jak takové reklamy budou fungovat.

Celý článek
Digitální knihy už nelze inzerovat v reklamách v Nákupech

Další horká novinka od Googlu je mezi námi. Tentokrát se týká digitálních knih a jejich zobrazování v reklamách v Nákupech.

Celý článek
Konec manuálních plateb v Google Ads

Věděli jste, že manuální platby v Google Ads již nejsou k dispozici? Google možnost této platby zrušil a již nemáme na výběr. Zůstala nám jediná možnost, a to automatické platby. Více se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek
Heureka mění podmínky pro služby ověřeno zákazníky

Máme pro Vás novinky, které přináší největší srovnávač zboží Heureka a to pěkně za čerstva. Jaké změny nastanou a jaká to bude změna pro zákazníka či inzerenta, se dozvíte právě teď. Co vše se tedy od 1. dubna 2021 mění?

Celý článek

Všechny kategorie

Top