Výpadek reklam na Facebooku? Ads Status Page

Během loňského roku Facebook zaznamenal několik výpadků reklam na globální úrovni, které značně ovlivnily celý marketingový svět. Poslední zaznamenaný výpadek byl na začátku července loňského roku, jemu však předcházely výpadky v dubnu a v březnu. Tyto problémy však nepostihly jen sociální síť Facebook, ale i další platformy, které pod Facebook spadají, což jsou aplikace Instagram a WhatsApp.

V okamžiku, kdy tyto situace nastaly, žádný z uživatelů nevěděl, co se děje a zda tato situace bude trvat delší dobu a jaký bude mít možný dopad pro jejich kampaně. 

Webmium novinky

Samotní správci Facebooku si uvědomují, že jakékoliv výpadky, které na platformě nastávají, mohou nepříznivě ovlivnit aktivity jejich inzerentů. Z tohoto důvodu založili stránku Ads Status Page, kde Facebook neustále informuje o poruchách na všech svých platformách, kdy Vám v reálném čase zašlou oznámení o daném výpadku, pokud by tento výpadek měl ovlivňovat možnou výrobu či správu Vaších kampaní.  

Jestli bude docházet k dalším výpadkům na Facebooku, pak nejrychlejším způsobem, jak zjistit, o co se jedná, je kromě uvedené stránky možné podívat se na oficiální stránky Facebooku na Twitteru.

Zajímá Vás více informací ke správě kampaní na Facebooku, nebo chcete na Facebooku začít inzerovat? Pak nám napište na e-mail info@webmium.cz nebo vyplňte formulář na naších webových stránkách webmium.cz/kontakt a my se Vám v brzké době ozveme.


Sdílet

Děkujeme. Nyní stačí potvrdit váš e-mail a můžete se těšit z nového čtení.

Zadaný e-mail je již pro odběr novinek použit.

Další zajímavosti z oblasti

Už to víte?
Instagram chystá nové prohlížení Stories

Už to víte? Instagram testuje vertikální feed pro Stories. To tedy znamená swajpovat dolů a nahoru. Uvidíme, zda toto testování bude úspěšné a budeme si zvykat na nové listování.

Celý článek
5 faktů o internetu, které jste možná nevěděli

Ačkoliv je internet fenoménem, který všichni důvěrně známe a denně ho používáme, málokdo z nás o něm ví základní fakta. Dnes si řekneme, co jste nejspíš ještě nevěděli.

Celý článek
Google vs. Seznam

Zajímá Vás, jak si vedou ve vyhledávání dva největší internetové vyhledávače v Česku? Který z nich se těší větší oblibě a na kterém je výhodnější inzerovat? To vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek
Změna v přehledech míst v Google Ads aneb Konec geografickému a zeměpisnému přehledu

Google nezahálí a zavádí jednu novinku za druhou. Možná jste si již všimli, že došlo k další změně u kampaní v Google Ads, tentokrát v geografickém přehledu míst. Pojďte se teď s námi podívat, jak tato změna vypadá v praxi.

Celý článek

Všechny kategorie

Top