Vytváření Facebook reklam už i na Whatsappu


Brzy bude možné v nástrojích aplikace WhatsApp Business vytvářet reklamy, které se zobrazí na Facebooku a Instagramu. Uživatelé se z těchto reklam dostanou zpět na profil dané firmy.

článek webmium

Facebook přišel s novou možností poté, co loni odstoupil od plánu zavedení reklam do Whatsappu, který se jevil jako velmi nepopulární. V aplikaci WhatsApp Business tak bude možné vytvářet Facebook a Instagram reklamy. Už dnes mohou inzerenti pomocí správce reklam vytvořit Facebook reklamy, které směřují do Whatsappu. Díky této nabídce ale bude možné reklamy tvořit přímo v aplikaci WhatsApp Business.

článek webmium

Zdroj: Social Media Today

Tvorba reklamy bude probíhat tak, že sociální síť využije katalogy ve Whatsappu k tomu, aby získala informace o vybraném produktu, který budou chtít inzerenti propagovat. Zjednodušeně si tedy jen vyberete položku ze svého katalogu k propagaci a nástroj ji obratem promění na reklamu, která se bude zobrazovat na Facebooku či Instagramu. Nebude chybět ani tlačítko, které uživatele dovede zpět z reklamy na profil inzerenta na WhatsAppu.

Propagujete svou firmu na sociálních sítích a potřebujete pomoc s Vašimi kampaněmi? Neváhejte a napište nám e-mail na info@webmium.cz nebo vyplňte formulář na našich webových stránkách webmium.cz/kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme.


Chcete se nezávazně poradit? Kontaktujte nás
Děkujeme, Vaše zpáva byla odeslána.
Oops! Něco se pokazilo, zprávu nejde odeslat. Zkuste prosím později.
Sdílet

Děkujeme. Nyní stačí potvrdit váš e-mail a můžete se těšit z nového čtení.

Zadaný e-mail je již pro odběr novinek použit.

Další zajímavosti z oblasti

Už to víte?
Novinky z marketingu a SEO pro srpen 2022

Přehled novinek pro srpen. Co se událo v marketingovém rybníčku? Pár informací ze světa vyhledávání, tedy v SEO samozřejmě nesmí chybět. Podívejte se společně s námi a objevte nové nápady či inspirace v úspěchu, ale i neúspěchu druhých.

Celý článek
Instagram testuje novou funkci pro rychlé sdílení poznámek s přáteli

Instagram experimentuje s další novou funkcí, která by uživatelům umožnila zveřejňovat mizející obsah.

Celý článek
Novinky z marketingu listopad 2021

Po novinkách ze sociálních sítí, Vám přinášíme listopadové novinky z marketingu. Pokud Vás zajímá, co je nového v online prostoru, čtěte dále.

Celý článek
Novinky ze sociálních sítí za měsíc listopad 2021

Jak jste si už jistě zvykli, pravidelně Vám přinášíme novinky ze světa sociální sítí. Nejinak tomu bude i dnes. Pohodlně se usaďte a zjistěte, co je nového na sociálních sítích.

Celý článek

Všechny kategorie

Top