Vytváření Facebook reklam už i na Whatsappu


Brzy bude možné v nástrojích aplikace WhatsApp Business vytvářet reklamy, které se zobrazí na Facebooku a Instagramu. Uživatelé se z těchto reklam dostanou zpět na profil dané firmy.

článek webmium

Facebook přišel s novou možností poté, co loni odstoupil od plánu zavedení reklam do Whatsappu, který se jevil jako velmi nepopulární. V aplikaci WhatsApp Business tak bude možné vytvářet Facebook a Instagram reklamy. Už dnes mohou inzerenti pomocí správce reklam vytvořit Facebook reklamy, které směřují do Whatsappu. Díky této nabídce ale bude možné reklamy tvořit přímo v aplikaci WhatsApp Business.

článek webmium

Zdroj: Social Media Today

Tvorba reklamy bude probíhat tak, že sociální síť využije katalogy ve Whatsappu k tomu, aby získala informace o vybraném produktu, který budou chtít inzerenti propagovat. Zjednodušeně si tedy jen vyberete položku ze svého katalogu k propagaci a nástroj ji obratem promění na reklamu, která se bude zobrazovat na Facebooku či Instagramu. Nebude chybět ani tlačítko, které uživatele dovede zpět z reklamy na profil inzerenta na WhatsAppu.

Propagujete svou firmu na sociálních sítích a potřebujete pomoc s Vašimi kampaněmi? Neváhejte a napište nám e-mail na info@webmium.cz nebo vyplňte formulář na našich webových stránkách webmium.cz/kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme.


Chcete se nezávazně poradit? Kontaktujte nás
Děkujeme, Vaše zpáva byla odeslána.
Oops! Něco se pokazilo, zprávu nejde odeslat. Zkuste prosím později.
Sdílet

Děkujeme. Nyní stačí potvrdit váš e-mail a můžete se těšit z nového čtení.

Zadaný e-mail je již pro odběr novinek použit.

Další zajímavosti z oblasti

Už to víte?
Novinky ze sociálních sítí srpen 2021

Další měsíc je pryč, a my jsme tu opět s aktuálními novinkami, které nám přinesly sociální sítě. Přes sociální sítě denně komunikujeme, sdílíme své zážitky, fotky či videa. Nyní tu máme zase pár vychytávek, jdeme na ně.

Celý článek
Novinky z marketingu za srpen 2021

Poslední novinky za slunečný prázdninový měsíc jsou tu. Léto je ve znamení pohody. I přesto nám tento měsíc přinesl dost zajímavých a užitečných novinek. Tak si je pojďte s námi přečíst.

Celý článek
Novinky ze sociálních sítí za červenec

Sociální sítě nám opět přinesly velkou spoustu novinek, které stojí za to. U nás je máte pěkně pohromadě, tak se s chutí pusťte do čtení.

Celý článek
Letní marketingové novinky za červenec

Polovina prázdnin nám utekla jako voda a jsme tu tentokrát s červencovými novinkami. Můžete si je přečíst třeba pěkně venku u bazénu a při čtení si vychutnávat letní pohodu.

Celý článek

Všechny kategorie

Top