Vytváření Facebook reklam už i na Whatsappu


Brzy bude možné v nástrojích aplikace WhatsApp Business vytvářet reklamy, které se zobrazí na Facebooku a Instagramu. Uživatelé se z těchto reklam dostanou zpět na profil dané firmy.

článek webmium

Facebook přišel s novou možností poté, co loni odstoupil od plánu zavedení reklam do Whatsappu, který se jevil jako velmi nepopulární. V aplikaci WhatsApp Business tak bude možné vytvářet Facebook a Instagram reklamy. Už dnes mohou inzerenti pomocí správce reklam vytvořit Facebook reklamy, které směřují do Whatsappu. Díky této nabídce ale bude možné reklamy tvořit přímo v aplikaci WhatsApp Business.

článek webmium

Zdroj: Social Media Today

Tvorba reklamy bude probíhat tak, že sociální síť využije katalogy ve Whatsappu k tomu, aby získala informace o vybraném produktu, který budou chtít inzerenti propagovat. Zjednodušeně si tedy jen vyberete položku ze svého katalogu k propagaci a nástroj ji obratem promění na reklamu, která se bude zobrazovat na Facebooku či Instagramu. Nebude chybět ani tlačítko, které uživatele dovede zpět z reklamy na profil inzerenta na WhatsAppu.

Propagujete svou firmu na sociálních sítích a potřebujete pomoc s Vašimi kampaněmi? Neváhejte a napište nám e-mail na info@webmium.cz nebo vyplňte formulář na našich webových stránkách webmium.cz/kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme.


Sdílet

Děkujeme. Nyní stačí potvrdit váš e-mail a můžete se těšit z nového čtení.

Zadaný e-mail je již pro odběr novinek použit.

Další zajímavosti z oblasti

Už to víte?
Vytváření Facebook reklam už i na Whatsappu

Novinka ze sociální sítě Whatsapp je tady. Týkat se bude vytváření Facebook reklam a to díky aplikaci WhatsApp Business. Dnes se dozvíte, jak takové reklamy budou fungovat.

Celý článek
Digitální knihy už nelze inzerovat v reklamách v Nákupech

Další horká novinka od Googlu je mezi námi. Tentokrát se týká digitálních knih a jejich zobrazování v reklamách v Nákupech.

Celý článek
Konec manuálních plateb v Google Ads

Věděli jste, že manuální platby v Google Ads již nejsou k dispozici? Google možnost této platby zrušil a již nemáme na výběr. Zůstala nám jediná možnost, a to automatické platby. Více se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek
Heureka mění podmínky pro služby ověřeno zákazníky

Máme pro Vás novinky, které přináší největší srovnávač zboží Heureka a to pěkně za čerstva. Jaké změny nastanou a jaká to bude změna pro zákazníka či inzerenta, se dozvíte právě teď. Co vše se tedy od 1. dubna 2021 mění?

Celý článek

Všechny kategorie

Top